Praca w dotsport

DOTSPORT Kraków szuka pracownika!

Poszukujemy doradcy klienta, specjalisty ds. rowerów w naszym krakowskim sklepie.
Jeżeli jesteś ambitną, otwartą i komunikatywną osobą, a w dodatku lubisz sport to ta praca jest dla Ciebie.
Nie wymagamy doświadczenia w handlu, ale będzie to zasadniczy plus, wymagamy jednak szerokiej wiedzy z branży rowerowej we wszystkich jego odmianach.

OBOWIĄZKI
- Do podstawowych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie profesjonalna obsługa klienta,
- dbanie o prawidłową ekspozycję towarów w sklepie,- realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych,
- obsługa zamówień internetowych,- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA
W szczególności zależy nam na:
- znajomości branży rowerowej,
- zaangażowaniu i samodzielności,
- komunikatywności,- dyspozycyjności,
- znajomości obsługi komputera
Dodatkowym atutem będzie także znajomość języków obcych oraz doświadczenie w handlu.

OFERUJEMY
- dużo wyzwań i satysfakcję z włożonego wysiłku,
- możliwość testowania produktów,
- udział w szkoleniach oraz imprezach sportowych,
- zarobki uzależnione od wyników pracy,
- zniżki pracownicze na produkty z naszego asortymentu

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV na hello@dotsport.pl lub wpadnij do naszego sklepu w Krakowie.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixel